TEHNOLOĢIJA        PROJEKTĒŠANA        MĀJAS NO FRĒZBAĻĶIEM        PROJEKTI UN CENAS       GALERIJA       BETONA GRĪDAS        SAITA KARTE

По русски Latviski English Polski Lietuvos Eesti keeles Français Deutsch○ Projektēšana Māju projekti
Mūsu firma sagatavo visus nepieciešamos dokumentus koku māju un pirts celšanai visātrākajā laikā. Tas demonstrē mūsu firmu kā izdevīgo partneri pasūtītāju acīs, kuri izvēlējas individuālo koka māju, domājot par komfortablu un labvēlīgo vidi savai dzīves vietai.

Datora modelēšana ļauj izvairīties no kļūdām, kas parasti ir saistītas ar neprecīzu priekšstatu par celtnes konstrukciju. Detalizēta dokumentācija, kura ir adaptēta izvēlētai būvei, samazina līdz minimumam iespējamo brāķi izgatavošanās laikā. Tas ir izdevīgi gan ražotājam, gan pasūtītājam.

Projekta dokumentācija ietilpst sevī paplašināto tehnoloģisko rasējumu komplektu, kurā ir paredzētas visas mūsu uzņēmuma tehnoloģiskās prasības. Māju projekti Neatkarīgs programmu komplekss ļauj ievērot dažādu tehnoloģiju īpatnības un operatīvi pāriet uz jaunajām tehnoloģijām.

Mūsu firma var izstrādāt Jūsu iecerētās mājas dizaina projektu. Projektēšana tiek veikta, pamatojoties uz plāniem, skicēm, fotoattēliem vai atbilstoši Jūsu vēlmēm. Ja Jums ir māju projekts vai kāda cita informācija par māju, Jūs varat uzrakstīt mums pa e-pastu un tuvākajā laikā mēs piedāvāsim Jums mājas dizaina projektu.

Projektēšanas izmaksas tiek ieskaitītas pirkšanas līgumā.

Māju projekti Dizaina projekta sastāvā ietilpst:
■ stāvu plāni,
■ pamatu plāns,
■ jumta pārseguma plāns,
■ mājas fasādes
■ sienu izvērsumi,
■ baļķu konstrukcijas detaļu specifikācija,
■ 3D māju projektēšana un attēlojums.


Attēla palielināšanai uzspiediet uz bildi.

Māju projekti Māju projekti
Māju projekti Māju projekti
Māju projekti Māju projekti


установить счетчик посещений Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
Google
 
www.google.lv     www.vereks.lv
Web Design BogAri