TEHNOLOĢIJA        PROJEKTĒŠANA        MĀJAS NO FRĒZBAĻĶIEM        PROJEKTI UN CENAS       GALERIJA       BETONA GRĪDAS        SAITA KARTE

По русски Latviski English Polski Lietuvos Eesti keeles Français Deutsch○ Tehnoloģija
Tehnoloģija
Cilindra baļķa priekšrocība ir apaļā forma, kas ļauj panāks blīvu savienojumu. Augsta ražošanas precizitāte ļauj izvairīties no parastiem baļķiem raksturīgas maiņas obligātajā secībā un darbietilpīgas pielāgošanas. Profilētie cilindra baļķi mazāk deformējas novecošanas procesā. Pateicoties vienādam diametram un virsmas apstrādes augstai kvalitātei cilindra baļķiem nav nepieciešama apstrāde.
Koka mājām no cilindra baļķiem ir ļoti atraktīvs un stilīgs izskats.
Tehnoloģija
Liekas, ka cilindra baļķu ražošana ir ļoti vienkārša. Bet tas tikai liekas. Lai Jūsu māja būtu silta un skaista, ir jāveic liels darbs. Pirmkārt ir nepieciešams ļoti kvalitatīvi nošķirot baļķus. Baļķiem jābūt veselīgiem, cietiem un pietiekami gludiem. Kad šķirošana pēc kvalitātes ir veikta, jāveic šķirošanu pēc diametra. Tas ir ļoti svarīgs moments, jo nepareiza šķirošana negatīvi ietekmē kvalitāti. cilindra baļķu ražošana notiek vairākos posmos. Vispirms mēs sagatavojam koku (noņemam garozu un nelielu koksnes slāni). Tad koks tiek vedināt nemazāk par vienu mēnesi. Tad no tāda baļķa tiek izgatavots cilindra baļķis.
Tehnoloģija
Tad uz cilindra baļķa izgriež atslodzes un garenisku rievu, sagriež krūzītes. Krūzītēs divu sienu baļķi tiek savienoti, veidojot slēdzi. Krūzes veida rievas ir krūzes formas rievas, kas tiek izveidoti ar speciālu leņķa darbagaldu. Krūzes veida rievas ir ļoti svarīgas cilindra baļķos. Daudzi ražotāji tam nevelta uzmanību. Cik pareizi ir izveidotās krūzes veida rieva, tik silta būs Jūsu māja. Krūzes veida rievu obligāti jāveido ar padziļinājumu vai ar papildus rievu, jo ar vienādiem baļķu un rievu diametriem notiek materiāla saspiešanas un siltuma vadība šajā vietā palielinās. “Pareizas” stūra rievas labi tur siltumu, jo stūra iekšpusē paliek vieta gaisa spilvenam.
Tehnoloģija
Žūstot, baļķis nedaudz nosēžas un nevar izvairīties no plaisām. Atslodzes rieva tiek izgriezta baļķa augšpusē, lai tajā plīstu koks žūšanas procesā. Atslodzes rieva ļauj noslēp dziļākās plaisas baļķī. Baļķu nosēšanas, kas saistīta ar to žūšanu, notiek optimālajā režīmā un bez plaisu veidošanas. Tādējādi plaisas veidojas baļķa neredzamajā daļā. Pie tam atslodzes rieva ar plaisām no baļķa centra veido gaisa spilvenu ar ļoti zemu siltuma vadīšanu, kas papildus samazina mājas sienas siltuma vadīšanu. Māja paliek siltāka. Gareniska rieva tiek izgriezta baļķa apakšā. Ar šo rievu vienas sienas baļķi tiek savienoti savā starpā. Mājas montāžas procesā gareniskajā rievā ievieto sildītāju, lai izvairītos no iespējam spraugām starp baļķiem.

Lai palielinātu attēlu, nospiediet attēlu.

Tehnoloģija Tehnoloģija


установить счетчик посещений Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
Google
 
www.google.lv     www.vereks.lv
Web Design BogAri